Versenyszám
|
1 Arany
|
2 Ezüst
|
3 Bronz
|
100 m Döntő: augusztus 21., 20:50
|
Josephine Omaka Nigéria (NGR) |
11.58
|
Myasia Jacobs Egyesült Államok (USA) |
11.64
|
Fany Chalas Dominikai Köztársaság (DOM) |
11.65 SB
|
200 m Döntő: augusztus 22., 10:49
|
Nkiruka Florence Nwakwe Nigéria (NGR) |
23.46 PB
|
Tynia Gaither Bahama-szigetek (BAH) |
23.68 PB
|
Olivia Ekpone Egyesült Államok (USA) |
23.75 PB
|
400 m Döntő: augusztus 21., 20:28
|
Robin Reynolds Egyesült Államok (USA) |
52.57 SB
|
Bianca Razor Románia (ROU) |
53.10
|
Bukola Abogunloko Nigéria (NGR) |
53.47
|
1000 m Döntő: augusztus 23., 10:15
|
Tizita Ashame Etiópia (ETH) |
2:43.24 PB
|
Andrina Schlaepfer Svájc (SUI) |
2:43.84
|
Damaris Muthee Kenya (KEN) |
2:45.42 PB
|
3000 m Döntő: augusztus 22., 20:05
|
Gladys Chesir Kenya (KEN) |
9:13.58 PB
|
Moe Kyuma Japán (JPN) |
9:23.70
|
Aikaterini Berdousi Görögország (GRE) |
9:37.56 PB
|
100 m gát Döntő: augusztus 21., 09:34
|
Ekaterina Bleskina Oroszország (RUS) |
13.34
|
Michelle Jenneke Ausztrália (AUS) |
13.46 PB
|
Noemi Zbaeren Svájc (SUI) |
13.50
|
400 m gát Döntő: augusztus 23., 10:50
|
Aurelie Chaboudez Franciaország (FRA) |
58.41 PB
|
Stina Troest Dánia (DEN) |
58.88 PB
|
Olena Kolesnychenko Ukrajna (UKR) |
59.25
|
2000 m akadályfutás Döntő: augusztus 23., 19:55
|
Virginia Nyambura Kenya (KEN) |
6:29.97 PB
|
Tsehynesh Tsenga Etiópia (ETH) |
6:37.81
|
Oksana Raita Ukrajna (UKR) |
6:41.49 PB
|
5 km gyaloglás Döntő: augusztus 21., 19:00
|
Anna Clemente Olaszország (ITA) |
22:27.38 PB
|
Yanxue Mao Kína (CHN) |
22:29.42 PB
|
Nadezda Leontyeva Oroszország (RUS) |
22:35.05
|
Vegyes váltó Döntő: augusztus 23., 20:40
|
Amerika Myasia Jacobs Egyesült Államok (USA) Tynia Gaither Bahama-szigetek (BAH) Rashan Brown Bahama-szigetek (BAH) Robin Reynolds Egyesült Államok (USA) |
2:05.62
|
Afrika Josephine Omaka Nigéria (NGR) Nkiruka Florence Nwakwe Nigéria (NGR) Izelle Neuhoff Dél-afrikai Köztársaság (RSA) Bukola Abogunloko Nigéria (NGR) |
2:06.19
|
Európa Annie Tagoe Nagy-Britannia (GBR) Anna Bongiorni Olaszország (ITA) Sonja Mosler Németország (GER) Bianca Razor Románia (ROU) |
2:07.59
|
Diszkoszvetés Döntő: augusztus 21., 19:00
|
Shanice Craft Németország (GER) |
55.49 PB
|
Váradi Krisztina Magyarország (HUN) |
49.92
|
Heidi Schmidt Svédország (SWE) |
47.57 PB
|
Súlylökés Döntő: augusztus 22., 19:10
|
Natalia Troneva Oroszország (RUS) |
15.66 PB
|
Gu Siyu Kína (CHN) |
15.49
|
Anna Wloka Lengyelország (POL) |
15.48
|
Kalapácsvetés Döntő: augusztus 23., 19:00
|
Alexia Sedykh Franciaország (FRA) |
59.08
|
Alena Navahrodskaya Fehéroroszország (BLR) |
57.34
|
Youlian Xia Kína (CHN) |
56.62
|
Gerelyhajítás Döntő: augusztus 22., 20:15
|
Kateryna Derun Ukrajna (UKR) |
54.59 PB
|
Lismania Munoz Barcelay Kuba (CUB) |
52.40
|
Hannah Carson Egyesült Államok (USA) |
50.64
|
Rúdugrás Döntő: augusztus 21., 19:15
|
Angelica Bengtsson Svédország (SWE) |
4.30
|
Elizabeth Parnov Ausztrália (AUS) |
4.25
|
Ganna Shelekh Ukrajna (UKR) |
4.20
|
Magasugrás Döntő: augusztus 22., 19:20
|
Maria Kuchina Oroszország (RUS) |
1.89
|
Alessia Trost Olaszország (ITA) |
1.86
|
Aneta Rydz Lengyelország (POL) |
1.79 PB
|
Távolugrás Döntő: augusztus 21., 19:10
|
Lena Malkus Németország (GER) |
6.40
|
Alina Rotaru Románia (ROU) |
6.38
|
Le'Tristan Pledger Egyesült Államok (USA) |
6.17 PB
|
Hármasugrás Döntő: augusztus 23., 09:40
|
Khadijatou Sagnia Svédország (SWE) |
13.56 PB
|
Sokhna Galle Franciaország (FRA) |
13.04
|
Ganna Aleksandrova Ukrajna (UKR) |
12.64
|